Home Kronika Trëndafila të bardhë dhe qirinj, studentët e Filologjikut kryejnë homazhe për Sikela...

Trëndafila të bardhë dhe qirinj, studentët e Filologjikut kryejnë homazhe për Sikela Perroi që ndërroi jetë nga aksidenti te mbikalimi TEG-ut

Trëndafila të bardhe dhe qirinj janë ndezur në dritaret e fakultetit Filologjik në përkujtim të Sikela Përroi, e cila humbi jetën tragjikisht bashkë me dy të rinj Klevis Ruçajn dhe Eriselda Abedinin, nga aksidenti fatal që ndodhi pasditen e së enjtes (10 mars) te mbikalimi i TEG-ut.

Previous articleAfati drejt skadimit/ A do të regjistrohet PD në zgjedhje? Celibashi: Vendimin do e marr pasi…
Next articlePas zgjedhjeve vendore të 14 Majit 2023 do vijë zgjidhja politike, cmontimi i “Trekëndëshit të Bermudës”