Home LifeStyle Trajnerja e Shakirës tregon ‘sekretin’ e trupit të yllit kolumbian: Vetëm produktet...

Trajnerja e Shakirës tregon ‘sekretin’ e trupit të yllit kolumbian: Vetëm produktet e mëngjesit

Anna Kaiser, trajnerja personale e yllit kolumbian Shakira ka rrëfyer sekretin e të qëndruarit të formë të 45-vjeçares. Kaiser është shprehur se një nga arsyet që këngëtarja ka një trup të mrekullueshëm në moshën 45-vjeçare është mëngjesi i saj, i cili ka vetëm dy ushqime, vezë të ziera dhe avokado.

Shakira ushqehet gjithashtu me shumë domate, kripë deti e pak vaj ulliri si dhe pi një smoothie me fruta të kuqe. Ndodnjëherë e alternon me lëngun jeshil. Shakira do të zhvendoset në Miami vitin e ardhshëm me dy fëmijët e saj pas ndarjes nga Gerard Pique.

Previous articleFutbolli është emocion, Cristiano Ronaldo shfaqet i përlotur gjatë himnit kombëtar të Portugalisë
Next articleShpikja më e fundit që po bën namin/ Një bimë e modifikuar gjenetikisht bën punën e 30 pastruesve të ajrit