Home Sport Trajneri i Manchester Utd thur elozhe për Bruno Fernandesin

Trajneri i Manchester Utd thur elozhe për Bruno Fernandesin

Paraqitja turpëruese ndaj Liverpool të dielën e shkuar nxorri në pah dhe një anë tjetër të “fantazistit” portugez, Bruno Fernandes, i cili gjatë gjithë fraksionit kohor të 90 minutave ankohej te shokët e tij të skuadrës për paraqitjen e dobët.

Previous articleAksidentoi në Shëngjin fëmijën nga Afganistani dhe largohet, kapet një 45-vjeçare
Next articleRefuzimi absurd i kandidatëve unikë