Home Kronika Tragjike/ Ishte duke punuar tokën, përmbyset traktori dhe e zë poshtë! Ndërron...

Tragjike/ Ishte duke punuar tokën, përmbyset traktori dhe e zë poshtë! Ndërron jetë 45-vjeçari në Berat

Rreth orës 18:40, shtetasi R.D., 45 vjeç, në fshatin Sheq, Dimal, duke punuar tokën me mjet buqësor (traktor), dyshohet se aksidentalisht mjeti buqësor është përmbysur dhe e ka zënë poshtë.

Për pasojë 45-vjeçari ka humbur jetën. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Previous articleZhduket në mënyrë të mistershme sportistja e njohur, zbulohet vendi ku u pa për herë të fundit
Next articleAgjencitë italiane: Shqipëria, konkurrencë Pulias