Home Bota TMERR në plazhin në Florida/ Peshkaqeni noton në breg mes njerëzve, disa...

TMERR në plazhin në Florida/ Peshkaqeni noton në breg mes njerëzve, disa nuk lëvizin, të tjerët nxjerrin fëmijët nga deti (VIDEO)

Panik në vijën bregdetare në Miami Beach. Një video është bërë virale në rrjete sociale, ku një peshkaqen shfaqet duke notuar në breg të detit mes njerzvë. Siç shihet disa prej tyre shtangen në vend dhe nuk lëvizin, ndërsa të tjerë përpiqen të nxjerrin fëmijët nga deti.

Fatmirësisht peshkaqeni u largua pas “spektaklit” në breg të detit dhe asnjë prej pushuesve nuk mbeti i lënduar.

Previous articleTragjedi në Itali, shqiptari përplaset për vdekje në sy të djalit
Next articleArrestohet ish-drejtori i Policisë së Shtetit në Malin e Zi