Home Kronika Tjetër tragjedi/ Mbytet 66-vjeçari në plazhin e Kavajës

Tjetër tragjedi/ Mbytet 66-vjeçari në plazhin e Kavajës

Një tjetër tragjedi ka ndodhur ditën e sotme në Shqipëri, ku një 66-vjeçar, V.N ndërsa ishte duke notuar në plazhin e Kavajës, dyshohet se është mbytur në ujë.

Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi:

Sot, rreth orës 17:40, shtetasi V. N., 66 vjeç, duke notuar në plazhin e Kavajës, dyshohet se është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.