Home Kronika Tjetër sherr në Tiranë! Dy persona përfundojnë në spital, konflikti në sytë...

Tjetër sherr në Tiranë! Dy persona përfundojnë në spital, konflikti në sytë e gruas shtatzënë të njërit prej të dëmtuarve

Një konflikt mes dy personave është regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e Unazës së Re. Për pasojë dy shtetasit janë dëmtuar dhe janë dërguar në spital.

Sakaq ka shkuar në spital për kontroll mjekësor bashkëshortja e shtetasit A. T., (shtatzanë) e cila ka qenë e pranishme gjatë konfliktit.

Njoftimi i policise:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.06.2023, rreth orës 19:00, në Unazë të Re, janë konfliktuar shtetasit Xh. G., dhe A. T., të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Gjithashtu ka shkuar në spital për kontroll mjekësor bashkëshortja e shtetasit A. T., (shtatzanë) e cila ka qenë e pranishme gjatë konfliktit.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Previous articlePeshq të ngordhur dhe një “njollë” e zezë në Adriatik, pasojat e përmbytjeve katastrofike në Emilia-Romagna
Next article“Mbi 90 efektivë humbën jetën për të krijuar një ambient të sigurt”, KFOR del me thirrjen urgjente ndaj protestuesve serb