Home Aktualitet Tjetër ndërhyrje për Fatos Nanon, mjekët: Operacioni i suksesshëm

Tjetër ndërhyrje për Fatos Nanon, mjekët: Operacioni i suksesshëm

Ish-kryeministri Fatos Nano i është nënshtruar këtë të martë një ndërhyrje tjetër kirurgjikale.

Ndërhyrja i është bërë për t’i pastruar mushkëritë. Mjekët thanë se operacioni ka rezultuar i suksesshëm.

Ndërkohë, ish-kryeministri Nano vijon trajtimin në spital dhe rikuperimi sipas mjekëve kërkon kohë. Megjithatë aktualisht gjendja shëndetësore e Fatos Nanos është e qëndrueshme.

Previous articleAkuzat ndaj ish-krerëve të UÇK-së, sërish seancë gjyqësore ndaj Hashim Thaçit, ja çfarë pritet të ndodhë sot
Next articleQeveria ndryshoi në ‘pikën e vlimit’