Home Sport Tjetër hap fals i Partizanit, Kastrioti ‘kockë e fortë’! Tirana mund të...

Tjetër hap fals i Partizanit, Kastrioti ‘kockë e fortë’! Tirana mund të marrë kreun

Pas humbjes me Vllazninë Partizani ka hedhur një tjetër hap fals në Superligë, pasi të kuqtë nuk kanë shkuar më shumë se barazimi 1-1 kundër Kastriotit.

Në Kamëz të parët që realizuan ishin të besuarit e Colella-s të cilët kaluan në avantazh me Tedi Caren, ndërsa më tej krutanët arritën të gjenin baraspeshën dhe të dilnin me një pikë nga kjo ndeshje. Për rrjedhojë Partizani kryesues ka shkuar +2 pikë nga Tirana ndjekëse, por bardheblutë në orën 16:00 luajnë kundër Bylisit dhe në rast se ia dalin të fitojnë do riktheheshin të parët.

Previous articleI veshur brenda me kadife të kuqe e ar, shitet në ankand për 260 000 euro avioni i Elvis Presley-t
Next articlePërgjimet e SPAK: Banda e Durrësit po bënte gati atentat tjetër ndaj ‘Rrumit të Shijakut’ dhe ish-prokurorit Ndoja