Home LifeStyle Tjetër fushatë për Mirandën

Tjetër fushatë për Mirandën

mirandaModelja e famshme Miranda Kerr sapo përfundon një fushatë publicitare nis tjetrën dhe nuk mungon asnjëherë në median rozë. Australianja këtë herë shfaqet në të brendshme në reklamë ndërsa 29 vjeçarja padyshim që e ka aftësinë për ta bërë për vete median dhe publikun. Kerr reklamon në fushatën për veshjet intime të David Jones.

Previous articleIvanov : Konferenca, mundësi e mirë për Maqedoninë
Next articleWesley Sneijderi dhe Robben nuk ftohen në kombëtare