Home Kronika Tjetër aksident në ‘rrugën e vdekjes’, makina humb kontrollin në aksin Laç-Mamurras...

Tjetër aksident në ‘rrugën e vdekjes’, makina humb kontrollin në aksin Laç-Mamurras dhe përfundon në kanal

Aksi Laç-Mamurras është një nga njollat e zeza në vendin tonë, ku çdo ditë prodhon aksidente.

I radhës ka ndodhur pranë fshatit Gjorm të Kurbinit. Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Për pasojë janë plagosur rëndë 2 persona, të cilët janë nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.