Home Sport Tirana vazhdon pushimet, Teuta i shtyn festën e titullit në kryeqytet

Tirana vazhdon pushimet, Teuta i shtyn festën e titullit në kryeqytet

 

Tirana nuk arrin të fitojë përsëri dhe shtyn edhe një herë festën e titullit kampion. Bardhebluitë janë ndalur sot në shtëpi me shifrat 1-1 nga Teuta e kështu, do të duhet të presin të paktën edhe një javë për t’u shpallur matematikisht kampione, gjithmonë nëse do të sigurojnë rezultatet që i duhen për garancinë matematikore.