Home Sport Tifozë me dy yjet francezë, në Kili fëmija i parë për vitin...

Tifozë me dy yjet francezë, në Kili fëmija i parë për vitin 2022 quhet… Grizman-Mbape

Prindërit me origjinë boliviane janë tifozë të futbollit saqë kanë quajtur djalin e tyre me emrin e futbollistëve francezë të PSG-së dhe Atletiko Madridit.

Grizman dhe Mbape janë dy nga lojtarët më të njohur duke iu bashkuar yjeve të tjerë që kanë shërbyer si frymëzim për prindërit.

SOURCEPANORAMASPORT.AL
Previous articleKonfirmohen 17 raste të reja me variantin Omicron në Kosovë
Next articlePollo paralajmëron Bashën: Do përgjigjeni për blindimin e portave dhe dritareve, më 8 janar do marrim selinë