Home Sport Teuta rikthen përsëri në krye të ekipit durrsak, trajnerin Edi Martini

Teuta rikthen përsëri në krye të ekipit durrsak, trajnerin Edi Martini

Edi Martini është rikthyer sërish në krye të stolit të Teutës. Vendimi është marrë sot në mbrëmje nga presidenti I K.F Teuta Z.Edmond Hasanbelli.

Renato Arapi do të vazhdojë të jetë pjesë e klubit të Teutës dhe do të rikthehet në pozicionin e drejtorit sportiv.