Home Aktualitet Termetet godasin Shqipërinë brenda pak kohe në dy qytete të ndryshme....

Termetet godasin Shqipërinë brenda pak kohe në dy qytete të ndryshme. Luljeta Bozo: Nuk janë aspak shqetësuese

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në Elbasan, Lushnje dhe në Tiranë. Sipas të dhënave të para mësohet se magnitudë ishte 4.2 e shkallës Rihter.

Thellësia e tërmetit ka qenë rreth 2 kilometra, ndërsa epiqendra në afërsi të Belshit.

Tërmeti i fortë godet Shqipërinë

Një tjetër tërmet me mganitudë 3.3 i shkallës rihter është ndjerë pak momente më parë në Shqipëri.

Epiqendra ka qenë në Detin Adriatik me thellësi 5 km.

Tjetër tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Previous articleRevolucioni që gjen armiq sezonalë për të shantazhuar SPAK!
Next articleKlopp: Kemi me vete tifozët, japim gjithçka në fushë