Home Politike Tërhiqet nga gara Alimehmeti/ Belind Këlliçi kandidat i Berishës për bashkinë e...

Tërhiqet nga gara Alimehmeti/ Belind Këlliçi kandidat i Berishës për bashkinë e Tiranës përballë Erion Veliajt

Tërhiqet nga gara Alimehmeti, Belind  Këlliçi kandidat i Berishës për bashkinë e Tiranës.

‘Anëtarësia e Tiranës shprehur me votë për herë të parë se kë do don të kandidat dhe në respekt të votës së antërësisë duke falenduar çdo votues për një proces që shkoi pa asnjë vërejtje dhe u numërua çdo votë dhe anëtarësia foli në favor të Belind Këlliçit.’- tha Alimehmeti.

Previous articleVIDEO/ Brenda ambienteve ku do të zhvillohen takimet e liderëve Europian
Next articleHoroskopi për sot, 6 dhjetor 2022