Home Kosova Tensionet në veri të Kosovës, Edita Tahiri: Rama nuk ka reaguar në...

Tensionet në veri të Kosovës, Edita Tahiri: Rama nuk ka reaguar në këto kohë të rrezikshme, historia nuk harrohet

Ish-kryenegociatorja, Edita Tahiri ka komentuar situatë e krijuar në veri të Kosovës. Me anë të një postimi në Facebook Tahiri shkruan se për tensionet, i vetmi që nuk ka reaguar është kryeministri Edi Rama. Ajo ka shtuar se në këto kohë të rrezikshme hisoria as nuk harron dhe as nuk harrohet.

Postimi i Plotë:

Asnje fjale per Kosoven nga Kryeministri Edi Rama, ne keto kohe te rrezikshme! Historia nuk harron as nuk harrohet!

Previous articleUdhëtari
Next articleLetra e një ushtari ukrainas: Luftojmë dhe vdesim mes shiut dhe baltës, ja mesazhi im për politikanët evropianë…