Home Politike Të bashkuar apo të ndarë në zgjedhjet e 14 majit? Ja çfarë...

Të bashkuar apo të ndarë në zgjedhjet e 14 majit? Ja çfarë po ndodh në kampin opozitar

‘Nuk ka asnjë sinjal se palët do të shkojnë të bashkuar në zgjedhjet e 14 majit’, tha për BalkanWeb gazetari Osman Stafa.

Gjithashtu ish-kryeministri Sali Berisha ka thënë se nuk do të ketë asnjë bashkëpunim nga ana e tij me Enkelejd Alibeaj.

“Enkelejd Alibeaj ka mbledhur grupin. Një pjesë e deputetëve i është bashkuar grupit të Berishës dhe një pjesë grupit të Alibeajt. Berisha nuk ka lajmëruar të ketë ndonjë mbledhje ditën e sotme”, tha gazetari.

Ndërkohë Koalicioni ndërkohë mbetet skenari i vetëm.

Previous articleTeatri Kombëtar i Kosovës, 4 netë shfaqje në Tiranë
Next articleImpiantet fotovoltaike, mbi 1 mijë konsumatorë vetëprodhues