Home Kronika Taverna në Sarandë merr flakë pas festimeve të 8 Marsit, zjarri rrezikon...

Taverna në Sarandë merr flakë pas festimeve të 8 Marsit, zjarri rrezikon banesat (DETAJE)

Një tavernë në Sarandë është përfshirë nga flakët gjatë natës pas festimeve të 8 Marsit.

Zjarri ka rënë rreth orës 03:00 të mëngjesit të së enjtes dhe rrezikoi banesat.

Zjarrfikëset kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë shuar flakët.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, që shkaktoi dëme të shumta materiale.

Previous article“Të ëndërrosh është bukur”, Pioli nuk vendos limite. Conte: Mund të më shkarkojnë
Next articleAKU ndëshkon 8 subjekte për përdorimin e vajit të palmës