Home Politike Taulant Balla del me mesazhin e fortë për shqiptarët

Taulant Balla del me mesazhin e fortë për shqiptarët

Kreu i grupit socialist Taulant Balla ka zhvilluar takimin e radhës me qytetarët, ku ka kujtuar rëndësinë e respektimit të masave mbrojtëse.

Postimi Ballës

Pas festave rikthehemi në detyrën tonë, me respektimin e masave mbrojtëse dhe me energjitë për tu shërbyer njerëzve dhe komuniteteve që kemi nderin të përfaqësojmë. Partia Socialiste mbetet e vetmja forcë politike ku shumica e shqiptarëve i besojnë përgjegjësinë qeverisëse dhe aspiratën për integrim Europian. Qasja jonë ka qenë dhe mbetet e qartë: ne duhet të vazhdojmë të qeverisim me besnikëri të madhe ndaj njerëzve të zakonshem të këtij vendi, të cilët janë aleatët tanë të vetëm. Njerëzit e zakonshëm nuk i takon dot në studiot televizive, apo duke komentuar nga divani i gjumit. Populli është gjyqtari më i drejtë, ai nuk gabon.

SOURCEBulevard News
Previous articleFilipçe: Janë siguruar 5850 vaksina kundër COVID-19
Next articleJulia Roberts: Nuk bëj botox, dua të plakem me dinjitet, femrat duhet të kenë të tjera prioritete