Home LifeStyle Talenti i Penelope Cruz nuk ka fund

Talenti i Penelope Cruz nuk ka fund

penelope kruzPenelope Cruz është duke e siguruar publikun se talenti i saj nuk merr fund. Aktorja e famshme të hollivudit e cila gjithashtu është shndërruar në një modele dhe dizenjuese shfaqet në bashkëpunimin me Miguel Bose. Këngë më e re në të cilën shfaqet Penelope është “Decirnos Adios” dhe është pjesë e albumit të Miguel i titulluar “Papitwo”. Gjithçka është kompozuar nga vëllai i Penelope, Eduardo Cruz.

Previous articleMinistri kinez i Mbrojtjes Gunagli për vizitë të parë në Maqedoni
Next articleJa si provokon Jessica Alba mbi pasarelë