Home Politike Takimi i Ramës me liderët e Ballkanit Perëndimor, u bashkohen Ilir Beqja...

Takimi i Ramës me liderët e Ballkanit Perëndimor, u bashkohen Ilir Beqja dhe Olta Xhaçka

Në takimin që po mbahet në ‘Vilën 30’ mes kryeministrit Edi Rama dhe liderëve të Ballkanit Perëndimor, u janë bashkuar dhe dy emra të tjerë të qeverisë Rama. Drekës së tyre u është bashkuar drejtuesi i agjencisë shtetërore te programit strategjik dhe koordinimit te ndihmës Ilir Beqja.

Ndërkohë që pas tij ka hyrë dhe Ministrja e Jashtme Olta Xhaçka. Takimi po bën rreth 1 orë e 30 minuta që ka nisur.

Previous articleErdogan nis turneun në Gjirin Persik për marrëveshjen e grurit
Next articleMakina përplaset me barrierat e rrugës, dy të lënduar në Korçë