Home Politike Takimi i radhës Berisha-Bardhi, tryeza e përbashkët e deputetëve mbahet të martën...

Takimi i radhës Berisha-Bardhi, tryeza e përbashkët e deputetëve mbahet të martën në Kukës

Deputetët demokratë në mbështetje të ish-kryeministrit Sali Berisha dhe Gazment Bardhit do të mbajnë takimin e radhës mes tyre ditën e martë.

Takimi do të mbahet në qytetin e Kukësit, në kuadër të fushatës zgjedhore për zgjedhjet që do të përsëriten në këtë bashki.

Sakaq, pritet që tryeza e deputetëve të opozitës të zhvillohet në orën 12:00, ndërsa vendi nuk është caktuar ende.

Previous articleÇfarë është dashuria?
Next articleBlogeri pro opozitës, fshikullon Presidentin: Begaj po merr në OKB dhe parukieren e gruas