Home Kosova Tahiri: Kurti e dështoi Kosovën, ka një thirrje për Kuvendin dhe deputetët

Tahiri: Kurti e dështoi Kosovën, ka një thirrje për Kuvendin dhe deputetët

Pas shumë reagimeve për takimin e Kosovës dhe Serbisë, ka reaguar edhe Edita Tahiri.

Ajo ka thënë se Kurti pranoi marrëveshjen pa njohje me Serbinë.

Sajo ju bën thirrje Kuvendit dhe deputetëve ta bëjnë korigjimin e këtij dështimi historik duke mos miratuar këtë marrëveshje.

Postimi në Facebook:

Previous articleMe çfarë merret Dani Alves në burg?
Next articleShkencëtarët kinezë zbulojnë qëllimet për stacionin e ardhshëm të kërkimit hënor