Home Tags Zjedhje

Tag: zjedhje

Mjeku Kalo thumbon Metën pas rezultatit negativ të LSI: Do marrë...

Mjeku i njohur, Tritan Kalo ka bërë një postim në Facebook, ku thumbon presidentin Ilir Meta. Kalo komentin rezultatin e arritur nga LSI në këto...

EXIT-POLL-i për Durrësin: Ja cila parti del fituese në këtë qark

Sipas exit-poll të publikuar nga Top Channel pak momente pas përfundimit të zgjedhjeve, në Durrës fiton Partia Socialiste. Sondazhi thotë se Partia Socialiste fiton me...

Zgjedhjet po afrojnë! Ilir Meta paralajmëron goditje të bujshme: Kush e...

Presidenti Ilir Meta zhvilloi sot një takim me Shoqatën “Durrësi Autokton”, ku u shpreh se me referendumin e 25 prillit populli kthen shenjtërinë e...

KQZ letër të hapur ketër partive politike, zbardhet vendimi i rëndësishëm

Me anë të një letre të hapur, KQZ ka njoftuar katër partitë politike për anëtarët e KZAZ-ve. NJOFTIMI I KQZ: Partitë politike që gëzojnë të drejtën...

Teknologjia në zgjedhje, KQZ merr ofertë vetëm nga një kompani

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve zhvilloi procedurën prokuruese me objekt “Sisteme/pajisje të teknologjisë së informacionit për identifikimin elektronik të votuesve dhe verifikimin e tyre pas...
SiteLock