Home Tags Zjarr

Tag: zjarr

Zjarr në Levan të Fierit, digjen kodrat me ullishte, zjarrfikësit në...

Një zjarr ka përfshirë kodrat me ullinj në fshatin Levan të Fierit. Të favorizuara dhe nga era flakët janë përhapur me shpejtësi duke shkrumbuar...

Tragjike në Tiranë, digjet shtëpia në Ali Dem, vdes foshnja 6-muajshe,...

Flakët e zjarrit në banesën në zonën e 'Ali Demit' në Tiranë të cilat morën jetën e foshnjes 6 muajshe, nisën në bodrum. Dyshohet...

Digjet fasoneria gjatë natës në Vlorë/ Dyshohet se ishte e qëllimshme,...

Një fasoneri në qytetin e Vlorës është djegur gjatë natës, rreth orës 03:00 në rrugën Transballkanike. Dyshohet se ngjarja është e qëllimshme ndërsa burime bëjnë...

Flakë nga salla e pajisjeve? Spitali i Sarandës: Nuk kishte zjarr,...

Ditën e sotme qarkulloi lajmi se Spitali i Sarandës është përfshirë nga flakët. Ndërkaq ka ardhur një reagim nga Spitali i Sarandës ku shkruhet...

Krujë/ Shpërtheu bombola e gazit, shkrumbohet shtëpia

Rreth orës 12:00, në fshatin Miliska, Krujë, në banesën e shtetasit N. P., ka rënë zjarr për shkak të shpërthimit të bombolës së gazit. Si...

VIDEO/ Autori që i vuri zjarrin furgonit të policit në Shkodër,...

Ky është momenti kur autori i vë zjarrin makinës së policit Ndrek Rrasa në Shkodër. Në videon e ndarë nga Balkanweb shihet autori, i...

Ish-zyrat e PD-së në Fier përfshihen nga flakët

Zjarr në katin e tretë të një godine në Fier. Mësohet se në këtë godinë kanë qenë më parë zyrat e PD, ndërsa aktualisht...

Greqi/ Përfshihet nga flakët spitali COVID, digjet për së gjalli një...

Është përfshirë nga zjarri spitali Papanikolaou në Selanik, ku si pasojë ka ndërruar jetë një person. Sipas informacioneve të para të publikuara nga mediat vendase...

Zjarri në Komisariatin e Kamzës/ Publikohet denoncimi i nënës së viktimës:...

26-vjeçari Arben Mici, i cili gjeti vdekjen nga zjarri që se e vuri vetë në Komisariatin e Kamzës, ishte shndërruar në një makth për...

Zjarr në katin e tretë të një konvikti në Qytet Studenti,...

Një zjarr ka përfshirë katin e tretë të një konvikti në Qytet Studenti. Sipas policisë dhoma ka qenë e pabanuar dhe si pasojë ka vetëm...
SiteLock