Sunday, July 3, 2022
Home Tags Ylli manjani

Tag: ylli manjani

Ylli Manjani nis peticion kundër ambasadores Kim: Është minuese e demokracisë,...

Ylli Manjani ka nisur një peticion kundër ambasadores Yuri Kim.  Sipas tij, Kim është minuese e demokracisë dhe po shkel ligjin.  Manjani njihet së...

Banesat te “5 Maji” nuk i shemb tërmeti por pushteti

Nga Ylli Manjani “5 Maji” është njollë dhe shenjë e keqe. ****** Janë disa pika të kuqe që duhen mbajtur në konsideratë, sa herë flitet për banorët...

Anëtarët e KLP letër reference për kolegun e tyre, Manjani: Humor...

Ylli Manjani ka publikuar në rrjetin social ‘Facebook’ një letër reference që disa anëtarë të KLP kanë dhënë për njërin prej kolegëve të tyre....

Ish-ministri i LSI “shinjestron” Kryemadhin: 5 vite në krye të partisë...

Ish-ministri i LSI-së, Ylli Manjani ka shigjetuar kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi duke e bërë atë përgjegjësi për situatën në të cilin ndodhet kjo...

Kriza energjitike/ Manjani revoltohet pas deklaratës së Ramës: Qeveria sugjeron të...

Ylli Manjani ka reaguar lidhur me deklaratat e kryeministrit Edi Rama për krizën energjetike, ku tha se llogaritë e kursimeve janë plot dhe prandaj...

Ylli Manjani: Lulzim Bashës i duhet një avokat, dhe i mirë...

Ylli Manjani, që prej ditësh i është bashkuar lëvizjes së Berishës kundër Lulzim Bashës, thotë se këtij të fundit i duhet një avokat i...

Ylli Manjani: Pse Basha nuk e përjashton dot Berishën

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka komentuar nëse Lulzim Basha do ta përjashtojë Sali Berishën nga parlamenti. Ai shkruan se Basha nuk e ka në...

Revoltohet Ylli Manjani: Herë do të pajtojë rusët me ukrainasit e...

Protagonizmi i Edi Ramës në çështjen e refugjatëve afganë ka revoltuar opozitën. Kjo, pasi protagonizmin e tij, ata e përkthejnë me mbështetje nga SHBA...

“Që vërtetë të mos hamë e pijmë bar”, Ylli Manjani: Gjykata...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka dhënë alarmin se Gjykata e Lartë është jashtë funksionit. Me anë të një shënimi në “Facebook”, Manjani shkruan se...

Deklarata e bujshme e Yuri Kim, Ylli Manjani: Këto janë gjithë...

Avokati i njohur Ylli Manjani ka bërë një tjetër reagim duke marrë shkas nga deklaratat e fundit të Yuri Kim për të mos lejuar...
SiteLock