Home Tags Viktima

Tag: viktima

COVID në Shqipëri/ Asnjë humbje jete, infektohen 44 qytetarë në 24...

Ju informojmë për situatën në 24 orët e fundit, si vijon: Janë kryer 608 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 44...

Kiev: 232 fëmijë të vrarë dhe 431 të plagosur që nga...

232 fëmijë janë vrarë dhe 431 janë plagosur që nga fillimi i luftës në Ukrainë kundër Rusisë. Kjo është bërë e ditur nga zyra e Prokurorit të...

COVID-19 në 24 orët e fundit/ 14 persona të infektuar dhe...

Ministria e Shëndetësisë: 502 testime, 14 qytetarë të infektuar, asnjë humbje jete dhe 33 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i...

23 vite nga masakra në Mejë, Osmani: Familjarët ende në pritje...

Presidentja Vjosa Osmani, në Ditën Kombëtare të të Pagjeturve, e cila përkon me datën e Masakrës së Mejës, ku tha se kjo ditë është...

Të shtrirë si viktimat në Bucha, qindra protestues gjermanë kujtojnë jetët...

Në kujtim të viktimave që humbën jetën në mënyrën më makabre në Bucha të Ukrainas, qindra gjerman kanë protestuar kundër agresionit rus në Ukrainë. Me...

COVID në Shqipëri/ Asnjë viktimë, infektohen 63 qytetarë në 24 orët...

Gjatë 24 orëve të fundit në vend janë kryer 986 testime, ndërsa janë identifikuar 69 raste të reja. Ministria e Shëndetësisë bën me dije...

Zjarri në Komisariatin e Kamzës/ Publikohet denoncimi i nënës së viktimës:...

26-vjeçari Arben Mici, i cili gjeti vdekjen nga zjarri që se e vuri vetë në Komisariatin e Kamzës, ishte shndërruar në një makth për...

E rëndë në Berat, makina përplas për vdekje një 4-vjeçar

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Berat. 46-vjeçari Ramadan Gjozi ka përplasur për vdekje 4-vjeçarin Gurim Oshafi. Drejtuesi mjetit është...

Aksidenti i rëndë në Librazhd, zbardhen emrat e viktimave dhe të...

Janë zbardhur emrat e viktimave në aksidentin në Librazhd, ku Elmi Keqa 53 vjeç, Elona Keqa 35 vjeç dhe Elis Sulmataj 18 vjeç kanë...

Humbi kontrollin në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, makina përfundoi në lumë, të...

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka...
SiteLock