Monday, August 15, 2022
Home Tags Video

Tag: video

Bëri bujë me videot në Tik Tok/ Gjyqtarja modele e Elbasanit...

Gjyqtarja e Elbasanit, Enkelejda Kapedani ka dalë sot përpara trupës gjykuese të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit në seancë dëgjimore. Kjo është seanca e tretë...

Berisha publikon videon: Kjo është dhuna e mercenarëve të Lul Kimikut...

 Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në profilin e tij në rrjetin social Facebook një video ku paraqet të gjithë atë se çfarë ka ndodhur...

Dalin pamjet kur 3 të maskuar terrorizojnë të rinjtë brenda bilardos...

Përmes një video të përcjellë në redaksinë e lajmeve denoncohen 3 persona të maskuar dhe armatosur që sikurse shihet kanë hyrë në ambientet e...

Video intime me vajzën misterioze që bëri xhiron e rrjetit, ja...

Konkurrenti i “Për’puthen”, Bruno është kthyer në qendër të vëmendjes për shkak të një videoje që po qarkullon në rrjet.Aty shihen një çift duke...

Karim Benzema del në gjyq për “kasetën me video erotike”, rrezikon...

Një gjyq po zhvillohet për futbollistin francez, Karim Benzema, i cili akuzohet për bashkëpunim në shantazhin ndaj ish -shokut të skuadrës, lidhur me një...

VIDEO/ Momenti kur Arbër Çekaj tenton të arratiset nga burgu “313”

Është publikuar në media momentin kur Arbër Çekaj dhe Fatmir Pjetri  tentojnë të arratisen nga burgu “313”. Çekaj është i pari i kapur për sasinë...

Video e presidentit amerikan, Joe Biden bëhet virale, kjo është arsyeja

Një video e presidentit amerikan teksa vrapon drejt makinës së tij elektrike dhe heq xhaketën para se të hyjë në veturë dhe ta drejtojë...

Yuri Kim e paralajmëroi dhe i kërkoi të mos futet në...

Para pak ditësh bëri bujë deklarata e ambasadores së SHBA në Shqipëri Yuri Kim, e cila kërkoi largimin nga PD të ish-kryedemokratit Sali Berisha....

Me makinën në ecje, i riu hipën e kërcen mbi makinë/...

Me makinën në ecje, i riu hipën e kërcen mbi makinë në rrugët e Shqipërisë! Shoqërohet në Polici pas videos në TikTok. "Publikoi video duke...

TikTok tani fshin video me njerëz të zhveshur

Në vend të njerëzve, videot në të ardhmen do të shqyrtohen automatikisht nga makineritë dhe do të hiqen nëse është e nevojshme. Në SHBA dhe...
SiteLock