Saturday, August 20, 2022
Home Tags Video intime

Tag: video intime

Tiranë/ Kërcënonte brazilianen se do i publikonte video intime dhe i...

Një 29-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi kërcënonte një braziliane se do i publikonte video intime për t'i marrë para. Njoftimi i plotë Finalizohet...

Shantazh me video intime ish-të dashurës në Tiranë, i riu dhe...

Shantazhuan dhe kanosën një vajzë me publikimin e videove intime në këmbim të një shume të konsiderueshme parash. Policia e Tiranës ka shpallur në...

Epidemia e shantazheve me video, 10 materiale erotike vetëm në një...

Kërcënimi përmes videove intime dhe publikimi i tyre, kryesisht nga adoleshentet dhe të rinjtë po kthehet në një problem madhor për shoqërinë. Nëpërmjet shantazhit,...
SiteLock