Monday, February 6, 2023
Home Tags Vemendje

Tag: vemendje

Piktorët: Institucionet pa vëmendje për artin pamor, në art duhet të...

Piktorët shprehen se për artin pamor në vend, një konkurs apo ekspozitë kombëtare do të nxiste artistët në aktivitetin e tyre. Sipas tyre, mungesa...

Tërhiqte gjithmonë vëmendjen në Kuvend me pamjen e saj, ish-deputetja shqiptare...

Ish-deputetja shqiptare Duda Balje di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Ajo cilësohet si një ndër politikanet shqiptare më seksi të Kuvendit dhe...

Oriola Marashi gjithmonë në qendër të vëmëndjes

Modelja e njohur, Oriola Marashi, është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes së të dashurisë me futbollistin, Eros Grezdën. Së fundmi, dyshja...

Ylli Manjani zbërthen çfarë fshihet pas lajmit të bujshëm nga SPAK:...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar pasi Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar bëri dje të ditur se ka kryer...
SiteLock