Sunday, February 5, 2023
Home Tags Vellezerit haxhia

Tag: vellezerit haxhia

Vrasja e vëllezërve Haxhiaj/ Hoxhaj: Dumanit iu bllokua automatiku, dola unë...

Është zbardhur edhe vrasja e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhiaj, të cilët u ekzekutuan pasditen e 27 prillit 2020 në tregun e makinave...

Fjalia e vrasësit me pagesë pasi panë shtëpinë e vëllezërve Haxhia...

672 telefonata mes porositësit Nuredin Dumani dhe vrasësve me pagesë, Besian Xhixha dhe Enver Dida kanë mjaftuar për të planifikuar vrasjen e vëllezërve Haxhia...

Ekzekutimi i vëllezërve Haxhia në Durrës, në pranga dy persona të...

Dy persona të tjerë janë arrestuar teksa vijojnë hetimet për vrasjen e Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës në prill 2020, teksa vendi ndodhej...

Vrasja e vëllezërve Haxhia në Durrës që tronditi vendin, SPAK merr...

SPAK ka marrë në pyetje Klevis Allën një nga personat që mori pjesë në ekzekutimin e dy vëllezërve Haxhia, ngjarje e ndodhur në prill...

Kush është 37-vjeçari Nuredin Dumani që dyshohet se ekzekutoi Bujar Çelën/...

Personi që shikoni në foton e mëposhtme është Nuredin Dumani, 37-vjeçari i shpallur në kërkim për vrasjen e Bujar Çelës. Ai është një nga...

U dyshua si vrasësi i Bujar Çelës/ Kush është 37-vjeçari i...

Është identifikuar autori i dyshuar i vrasjes së vëllait të Talo Celës, Bujar Çela në Elbasan. Policia e Elbasanit njoftoi zyrtarisht se autori i...
SiteLock