Wednesday, February 8, 2023
Home Tags Veliu

Tag: veliu

Operacioni ndërkombëtar “DOBRA”, Veliu: Do investigojmë provat e aktivitetit kriminal, vetëm...

Policia spanjolle, shqiptare dhe ajo gjermane, janë bërë bashkë për finalizimin e operacionit të koduar “DOBRA”, ku në pranga janë vendosur plot 107 persona,...

Ekzekutimi i ‘Kumbarit’, Ardi Veliu bën lëvizjen urgjente me drejtuesit e...

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu ka mbledhur kupolën e Policisë së Shkodrës për vrasjen e Bardhok Pllanajt 2 ditë më parë gjatë...

Agim Veliu ofendoi Vjosa Osmanin, vjen kundërpërgjigja e ashpër nga kabineti...

Stafi i Osmanit i reagon Agim Veliut pas deklaratës se “Vjosën nuk e zë kryesia”, kërkohet shkarkimi i tij Stafi i u.d së presidentit Vjosa...
SiteLock