Saturday, January 28, 2023
Home Tags Vdesin

Tag: vdesin

Mijatoviq: Mbyllni kampin në Vuçjak ose migrantët do të fillojnë të...

Migrantët e vendosur në një kamp në Bosnje dhe Hercegovinë kanë filluar një grevë urie, pasi një zyrtare e lartë evropiane për të drejtat...

Jordani: 13 pakistanezë, në mesin e tyre fëmijë, vdesin nga zjarri

Trembëdhjetë shtetas pakistanezë, në mesin e tyre tetë fëmijë, humbën jetën nga një zjarr në një fermë në Jordani. Autoritetet thanë se zjarri përfshiu ndërtesën...
SiteLock