Sunday, January 29, 2023
Home Tags Vdekure

Tag: vdekure

Shpërthimi në një fabrikë kimikatesh në Gjermani, dy të vdekur dhe...

Një shpërthim i madh i ndjekur nga një zjarr në një park industrial kimik në Leverkusen, ka shkaktuar dy viktima dhe 31 të plagosur...
SiteLock