Sunday, January 29, 2023
Home Tags Vdekje

Tag: vdekje

E rëndë në Tiranë, vdes punëtori 40-vjeçar, e zunë poshtë materiale...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen ‘5 Maji’ në Tiranë. Një punëtor rreth 40 vjeç, i identifikuar si Vullnet Lala,...

Identifikohen mbi 21 099 raste të reja me COVID-19 dhe 51...

Në 24 orët e fundit në Greqi janë regjistruar 21 099 raste të reja me COVID-19. Numri i përgjithshëm i infektimeve kanë arritur në 3,...

COVID-19/ Qeveria e Kosovës miraton masa të reja për përballjen me...

Qeveria e Kosovës ka miratuar të premten, 21 janar, masa të reja për luftim të pandemisë së koronavirusit, pas rritjes së numrit të rasteve...

Prindërit e regjistruan 3-vjeçarin në kopsht privat sepse iu premtua siguri,...

Kopshti ku të premten e shkuar humbi tragjikisht jetën një fëmijë 3-vjeçar ishte pjesë e një institucioni arsimor privat të akredituar në Fier, që...

Babrru/ Mbesa gjen gjyshin të pajetë, i moshuari jetonte vetëm

Më datë 04.01.2022, rreth orës 13:45, në Babrru, në banesë, është gjetur nga mbesa e tij, pa shenja jete shtetasi Sh. Z., 59 vjeç,...

Hidhet nga kati i gjashtë i pallatit, ndërron jetë e moshuara...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan, aty ku ka humbur jetën një e moshuar. Policia informon se në orën...

COVID-19 në Shqipëri/ MSH: 563 raste, 2 viktima

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3150 testime, 563 qytetarë të infektuar, 2 humbje jete dhe 494 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Humb jetën tragjikisht në Itali 32-vjeçari shqiptar

Një aksident tragjik i ka marrë jetën një 32-vjeçari shqiptar në Itali. Sipas mediave vendase mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e...

Fier/ Hidhet nga kati i tretë i pallatit, humb jetën i...

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në lagjen ‘Kastriot’ të Fierit. Sipas njoftimit të bërë nga policia mësohet se është vetëhedhur nga...

Ekspertët hedhin poshtë versionin e asfiksisë, shtohen misteret e vdekjes së...

Vdekje aksidentale, vrasje nga pakujdesia apo vrasje në rrethana cilësuese, është ky misteri që mbetet ende i pazbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi...
SiteLock