Sunday, January 29, 2023
Home Tags Vdekja

Tag: vdekja

Mania për të bërë një selfie, e reja belge bie nga...

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Luksemburg. Një grua belge është rrëzuar nga 33 metra lartësi, duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Ajo ndodhej në...

Rrëfimi i të birit të Koçi Xoxes, për ngjarjen e shumpërfolur:...

Memorie.al publikon historinë e rrallë dhe të panjohur të Koçi Xoxes me origjinë nga Kolonja, por i lindur në vitin 1911 në fshatin Negovan të...

Ndërron jetë në zyrat e ministrisë, ish-drejtoresha e Teatrit Kombëtar të...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ministrinë e Kulturës së Kosovës. Një zyrtare e këtij institucioni ka gjetur vdekjen. Burime të “Indeksonline”, bëjnë me...

Vetëvrasja e ish të dashurës, shpërthen gruaja e futbollistit

Misteri thellohet për vdekjen e Kasia Lenhardt, trupi i pajetë i së cilës u gjet dje në banesën e saj në Berlin. Modelja 25-vjeçare...

Zhdukja e biznesmenit italian/Klodiana Lala ‘kap mat’ drejtorin e Policisë Kriminale:...

Drejtori  i Policisë Kriminale, Tonin Vocaj në një lidhje telefonike në emisionin “Open” ka mohuar mungesën e transparencës nga ana e policisë në lidhje...

Një opozitë që nuk i njeh “semaforët politikë”

Nga Alfred Peza Opozita shqiptare ka çdo gjë tjetër, përveçse një projekt të mirëfilltë politik, për t'u rikthyer në pushtet. E në mungesë të tij,...

E nëse edhe vdekja nuk na tremb…!

Nga Ben Andoni Vdekjet e rregullta virusale të javëve të fundit dhe intensifikimi i tyre po na bën të ndërgjegjshëm se Covid-19 nuk është më...

As vdekja s’e shuan mllefin dhe urrejtjen e shqiptarëve për njëri-tjetrin!

Nga Kreshnik Spahiu E pabesueshme….. Lexoni komentet dhe blogjet shqiptare në këto ditë karantine. As “lufta botërore” nuk i zbut dhe nuk i ndryshon mentalitetin e shqiptarve. Sharje,...

Prokuroria do të hetojë vdekjen e gruas nga Struga që humbi...

Prokuroria Themelore Publike e Ohrit pas informacioneve në opinion, hapë lëndë për vdekjen e gruas nga Struga, 66 vjeçarja e cila ka qenë e...

TERMETI/Shënohet vdekja e parë në Zagreb, gjendet nën rrënoja 15-vjeçari

Në mëngjesin e sotëm, Zagrebi është tronditur nga një tërmet i fuqishëm rreth 6 shkallësh, ku si pasojë e tij, një fëmijë 15-vjecar ka...
SiteLock