Friday, January 27, 2023
Home Tags Vdekej

Tag: vdekej

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta profesori dhe mjeku i njohur...

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho ka dhënë një lajm të hidhur. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Dasho njofton se ka humbur jetën...
SiteLock