Thursday, February 9, 2023
Home Tags Vddekje

Tag: vddekje

Aksident në Gjirokastër, automjeti del nga rruga, lëndohen shoferi dhe pasagjeri

Dy persona janë lënduar pasi automjeti që ata udhëtonin doli nga aksi rrugor Valare-Kakoz në qarkun e Gjirokastrës. Të lënduarit I.SH., 50 vjeç dhe...

Hetimet për vdekjen e rusëve në pikën zero/ Grupi Hetimor mori...

Pesë ditë nga vdekja e mistershme e katër turistëve rus, institucionet shqiptare jo vetëm s'kanë mundur të gjejnë shkakun e vdekjes apo vrasjes siçc...

I infektuar me Covid, ndahet nga jeta biznesmeni shqiptar

Një lajm i trishtë ka ardhur nga qyteti i Elbasanit, ku është shënuar një tjetër viktimë nga COVID-19. Koronavirusi i ka marrë jetën biznesmenit...
SiteLock