Sunday, January 29, 2023
Home Tags Vau i Dejes

Tag: Vau i Dejes

Denoncimet ndaj kryebashkiakut të Vaut të Dejës, Luçiano Boçi: Pse nuk...

Pse nuk vihet në lëvizje SPAK për denoncimet që janë bërë ndaj kryetarit të Bashkisë së Vaut të Dejës” Mark Babani? Kjo është pyetja...

Investimet 3 vjeçare në Fierzë, Koman e Vau i Dejës/ KESH...

Korporata Elektro-energjetike Shqiptar ka hapur tenderin për shërbime për përgatitjen e projekteve për ndërhyrjet në njësitë e prodhimit HEC Fierzë, HEC Koman, HEC Vau...

Gjykata Kushtetuese rrëzon vendimin e Qeverisë për shkarkimin e kreut të...

Gjykata Kushtetuta ka pranuar kërkesën e ish-kreut të Bashkisë së Vaut të Dejës, Zef Hila, dhe ka shfuqizuar vendimin e Këshillit të Ministrave për...

Basha në Vaun e Dejës: Rama e ka mendjen të sjellë...

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, në një takim me të rinjtë në Vaun e Dejës, u shpreh se fokusi kryesor i qeverisë së...

Kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë: Hera e fundit që kjo...

Kryeministri Edi Rama deklaroi gjatë inspektimit të punimeve për Ujësjellësin e Vaut të Dejës se kjo është hera e fundit që uji është temë...

Rama publikon pamjet nga ujësjellësi i ri në Vaun e Dejës:...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga ujësjellësi i ri në Vaun e Dejës. “Pas 50 vitesh me 2 orë ujë në ditë ose...

Shkodër, humb jetën në vendin e punës punonjësja 61-vjeçare

Një 61-vjeçare në Vaun e Dejës në Shkodër ka humbur jetën për shkak të një aksidenti në vendin e punës. Mësohet se ajo punonte në...

Shkoi për vizitë në shtëpinë e mikut/ 47 vjeçari e qëllon...

Ndërhyrja e policisë në Vaun e Dejës ka parandaluar përshkallëzimin e një ngjarje me pasoja për jetën. Në Sallën Operative të Komisariatit të Vaut të...
SiteLock