Saturday, January 28, 2023
Home Tags Vatra

Tag: vatra

6 vatra aktive në vend, Ministria e Mbrojtjes: Zjarret nën kontroll,...

Ministria e Mbrojtjes ka bërë një bilanc të vatrave të zjarrit në vend, ku 6 janë aktive dhe me intensitet të ulët pa rrezikshmëri...

Rama tregon ç’po ndodh me zjarret: E vështirë situata në Mirditë,...

Kryeministri Rama ka bërë me dije situatën në vend, në të gjitha vatrat e zjarrit. Postimi i plotë Situata e zjarrit në Dukat është përmirësuar, por...

Eliminohet rreziku në vatrat e zjarrit në Dukat e Gjirin e...

Ministria e Mbrojtjes jep tjetër njoftim për situatën nga zjarret në vend. MM njofton se është eliminuar rreziku nga vatrat e zjarrit në Dukat...

Peleshi: Kemi një vatër jashtëzakonisht të rrezikshme në Gjirokastër, problem serioz...

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi, në një komunikim  nga baza e Pashalimanit ka reaguar në lidhje me situatën e zjarreve në vend. Peleshi u shpreh...

Zjarret në vend, Ministria e Mbrojtjes: U shuan 163 vatra, mbeten...

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi nga Baza Operative e Pashalimanit ka folur mbi situatën e zjarreve që kanë përfshirë vendin tonë. Bëhet e ditur se...

Zjarret, Drejtori për Zonat e Mbrojtura: Të qëllimshëm, në Karaburun u...

Kamikazë' i ka cilësuar zjarrvënësit, Drejtori për Zonat e Mbrojtura Zamir Dedej, i cili theksoi se shumica e vatrave të zjarrit që kanë përfshirë...

2 vatra zjarri në Durrës, po punohet për t’i shuar, nuk...

Sot ka pasur 2 vatra zjarri në Durrës, një në Shetaj në njësinë administrative Ishëm dhe një në Rrushkull njësia administrative Sukth. Është përfshirë...

Gripi i shpendëve/ Ekspertët bëjnë thirrje: Kemi vatra në veri, por...

Shqipëria është në listën e vendeve të Europës e prekur nga gripi i shpendëve. I cilësuar si virusi H5N8, ai fillimisht u përhap në...

Gazeta ‘Dielli’ në Boston: Një zagar n’ Itali, laro i Fan...

Memorie.al publikon një shkrim të panjohur të botuar në gazetën “Dielli”, të Boston-it, organ i Shoqërisë Atdhetare e Patriotike “Vatra”, në datën 14 dhjetor të...

5 zonat e nxehta të Covid në Tiranë

“Do të vëzhgojmë të gjithë elementët aty ku kemi grumbullime masive, ku kemi rini që grumbullohet më shumë, baret, restorantet jo vetëm tek pjesa...
SiteLock