Monday, January 30, 2023
Home Tags Vater

Tag: vater

Ballkani, “vatra” e re e Europës me koronavirus

Ballkani po përballet me një tjetër valë të pandemisë koronavirus. Sllovenia regjistroi një rekord të ri të infeksioneve ditore, me 4,511 raste të reja. Më...

Zjarr në fshatin Mançurisht në kufi me Gollobordën, flakët përfshijnë toka...

Një vatër zjarri ka përfshirë pjesë të fshatit Mançurisht në kufi me Gollobordën ditën e sotme dhe sipas informacioneve paraprake mësohet se zjarri ka...

Ky qytet në Shqipëri po kthehet në një vatër të nxehtë...

Qyteti i Elbasanit është një ndër vendet më të prekura nga koronavirusi. Numri i të infektuarve në radhët e stafeve pedagogjike dhe mes nxënësve në...
SiteLock