Sunday, January 29, 2023
Home Tags Vasko Naumovski

Tag: Vasko Naumovski

Vetoja bullgare mban pezull integrimin evropian të Maqedonisë së Veriut

Maqedonia e Veriut dhe Bullgariamund të arrijnë marrëveshje për kapërcimin e dallimeve që po e mbajnë të bllokuar procesin e integrimit evropian të Maqedonisë...
SiteLock