Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Vaskine

Tag: vaskine

Ksamil/ Manastirliu: Vaksinohuni, testimi i shpejtë dhe në qendrat verore

Këtë të shtunë ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka inspektuar nga afër Qendrën Shëndetësore verore Ksamil, me shërbim 24 orë, për t’i ardhur në...

Vaksina Astrazeneca, mësuesit mjaftohen vetëm me dozën e parë

Nga Xhevahir Gradica Mësuesit në Durrës, të cilët kanë marrë dozën e parë të vaksinës kundër covid 19 i janë nënshtruar fazës së dytë të...

Shefi i Johnson & Johnson bën thirrje: Bëni çfarëdolloj vaksine, për...

Shefi mjekësor i Johnson & Johnson i bëri thirrje amerikanëve këtë Javë që të përqendrohen tek “vaksinimi i shpejtë me çfarëdo injeksioni të jetë...

Manastirliu: Vaksinim me ritme të shpejta të moshuarit në shtëpitë e...

Procesi i vaksinimit ka vijuar në 4 qendrat e vaksinimit në Tiranë, Shkodër, Vlorë, Fier. Vetëm gjatë ditës së djeshme janë kryer 1128 vaksinime...
SiteLock