Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Vasilika hysa

Tag: vasilika hysa

Vendim/ Rama jep LIVE njoftimin e papritur për Vasilika Hysën

Kryeministri i vendit, Edi Rama, ditën e sotme dha një lajm të papritur, ku njoftoi Live se do japë dorëheqjen dhe do largohet nga...
SiteLock