Saturday, January 28, 2023
Home Tags Vasiili

Tag: vasiili

LSI nxjerr prapaskenat e çështjes së detit: Ndodhi ajo që pritej,...

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka deklaruar sot se zbulimi, hetimi dhe dënimi i tradhtisë së Ramës me detin është një mision pa kompromis...
SiteLock