Saturday, January 28, 2023
Home Tags Varrmihes

Tag: varrmihes

‘Hapim gropa natën dhe varrosim ditën’/ Punonjësit e varrezave rrëfejnë tmerrin...

Krahas mjekëve dhe infermierëve, janë edhe punonjësit e varrezave ata që po përballen me një situatë tepër të vështirë për shkak të pandemisë. Mediat greke...
SiteLock