Monday, January 30, 2023
Home Tags Varrime

Tag: varrime

Dhëndri i tij grek i mbyti vajzën, pastaj qau në varrimin...

Një shkëndijë e vetme shprese ka mbështetur Susan dhe David Crouch që kur vajza e tyre u vra nga burri i saj dy muaj...
SiteLock