Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Varrim

Tag: varrim

FOTOT: Mijëra qytetarë të Elbasanit përcjellin në shi Pjerin Xhuvanin të...

Mijëra qytetarë të Elbasanit përcjellin në shi Pjerin Xhuvanin, duke dhënë në heshtje verdiktin e gjykimit popullor për Ilir Metën dhe Sali Berishën. Mijëra qyetarë...

Fjalimi i Faik Konicës në ditën e varrimit të kolonelit Tomson!

"Ministri i Brendshëm m'u lut në emër të tij të flisja përpara këtij varri dhe këtë nder, të themi të trishtuar, e pranova në...

Aty ku gratë paguhen për të vajtuar

Kur Ionna Sakellaraki-it i vdiq i ati, ajo që jeton dhe punon si fotografe në Londër u kthye në atdhe, në Greqi. Ajo donte...

Shkon të varrosë motrën në vendin e lindjes, ndërron jetë papritur...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Librazhd, kjo është një dhimbje e dyfishte për një familje. Një 51-vjeçari ka humbur jetën paraditen e...

E mbështjellë me flamurin kuqezi, përcillet në varrezat e Sharrës Nexhmije...

Ish- gruaja e diktatorit Enver Hoxha, Nexhmije Hoxha është përcjellë sot në banesën e fundit. Me arkivolin e mbuluar me flamurin shqiptar, Nexhmije Hoxha është nisur...

Varrimi i gjeneral Soleimanit, 30 viktima të shtypur nga turma në...

Të paktën 30 njerëz kanë vdekur të shtypur nga turma gjatë varrimit të gjeneralit Qassam Soleimani, trupi i të cilit mbërriti rreth orës tetë...
SiteLock