Monday, February 6, 2023
Home Tags Varianti

Tag: varianti

Çfarë duhet të dini për variantin Delta dhe cilat janë 5...

Varianti Delta tashmë është përhapur në mbi 90 shtete të botës dhe OBSH-ja ka thënë se Delta po bëhet varianti dominues i koronavirusit në...

Frika nga varianti ‘Delta’, Silva Bino jep paralajmërimin: Do të rimbyllemi...

Në lidhje me variantin indian, ‘Delta’ të Covid-19 ka folur edhe Shefja e Departamentit të Epidemiologjisë, Silva Bino, e cila është shprehur se nëse...
SiteLock